ponedjeljak, 22. srpnja 2013.

Nova pobjeda Arsenala

Arsenal je danas upisao jos jednu pobjedu u pripremnim utakmicama.Londonski tim na Azijskoj turneji je upisao trecu pobjedu za redom. Danas su bolji bili od domacina Nagoye koje su savladali rezultatom 3:1.
Golove za Arsenal su postigli Giroud u 3' minuti meca, Miyaichi je tu prednost povecao golom iz penala u 26' minuti.Bilo je jos nekoliko dobrih prilika da Arsenal poveca vodstvo ali igraci nisu bili precizni a i sjajni golman Nagoye  je imao dosta dobrih odbrana,Sa ovim rezultatom se otislo na odmor.

U drugom poluvremenu vidjeli smo po jedan pogodak na obje strane. Na 3:0 za Arsenal povisio je Walcott lijepim pogotkom u 55 minuti. Jedini pogodak za Nagoyu postigao je Yano dvadeset minuta prije kraja meča